INC Health Services olarak; sektördeki en etkin tedavi yöntemi ve en düşük maliyet seçeneklerini taahhüt ederek hastalarımıza sunuyoruz. Alanında uzman doktorlarımız, profesyonel personelimiz, çözüm ortaklarımız ve tabii ki sizler ile biz kocaman bir aileyiz.

İNC Health Services olarak Türkiye’nin hemen her yerinde faaliyet gösteren 20 hastane grubuyla birlikte çalışıyoruz. Saygın, güvenilir ve güçlü hastane ağımızla hastalarımıza en kaliteli hizmeti vermeye özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin alanında uzman kadrolarını kapsayan, çok geniş bir doktor ağına sahibiz. Hastalık sürecinizin her aşamasına hakim olarak size tedaviniz için ‘en doğru’ uzman doktoru sunuyoruz.

Türkiye’de Sağlık Politikaları’na yön veren bir ekibiz. Yönetim Kurulu Başkanımız Cüneyt Deniz, TÜMSAD (Tüm Sağlık Kuruluşları Derneği) Başkan Yardımcısı kimliğinin yanı sıra, Türkiye’nin en saygın üniversitelerinde ‘Sağlık İşletmeciliği’ dersleri vererek bu sektördeki engin tecrübesini paylaşmaya devam ediyor.

Hastalığın insan hayatının en zor zamanlarından biri olduğunu biliyoruz. O nedenle size tedavinizin her aşamasında eşlik ediyor, sizi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bunun için çalışıyoruz. Sizin sağlığınız için çalışmaya devam edeceğiz…